منوی دسته بندی

درباره ما

صنایع گازی پرستلی با تجربه کاری بیست و پنج ساله خود در زمینه تولید گازهای اکسیژن و نیتروژن مایع در سال 1392 احداث و به بهره برداری رسیده است . این گروه با تأمین بخشی از نیازهای صنایع دارویی ،شرکت های مواد غذایی ، شرکت های ریخته گری ،برش لیزر، کابل سازی ، صنایع شیمیایی و بیمارستانها گامی کوچک در جهت خودکفایی کشور عزیزمان ایران برداشته است .

About us

صنایع گازی پرستلی در حال حاضر تولید کننده اکسیژن مایع و نیز نیتروژن مایع ( تولید کننده ازت مایع ) می باشد و با تکیه بر دانش فنی و ناوگان حمل و نقل خود نیاز بخشهای مختلف صنعت ودرمان را در نیمه شمالی و میانی کشور تامین می نماید . صنایع گازی پرستلی با تجربه 25 ساله خود در زمینه تولید اکسیژن و نیتروژن مایع با خلوص مورد نیاز برای مصارف طبی و صنعتی تا به امروز پاسخگوی نیازهای مشتریان بوده است . با توجه به این موضوع که اکسیژن و نیتروژن چه بصورت گاز و چه بصورت اکسیژن مایع و نیتروژن مایع کاربردهای بسیار گسترده ای در صنایع مادر کشور و صنایع پزشکی دارد ، شعار خود را ” تامین بموقع ” قرار داده است تا با پایبندی به آن نقش خود را در خدمت رسانی به مشتریان بخش دولتی و خصوصی به نحو احسن ایفا نماید .

About us
Our mission

ماموریت ما

جلب رضایت مشتری و گروه های ذینفع از طریق بازنگری و بهبود مستمر فرآیندها ،
استمرار در آموزش منابع انسانی و منطبق کردن ساختار سازمانی با اهداف کارخانه ،
مدیریت منابع انسانی با شایسته سالاری و طراحی سازمانی یادگیرنده

چشم انداز

ما می خواهیم با انتخاب مشتریان ، استفاده از دستگاههای بروز ، توسعه مستمر و منابع انسانی دانش محور یکی از بزرگترین تولیدکنندگان در سطح کشور باشیم .​

Our vision

گالری تصاویر خط تولید

موقعیت جغرافیایی پرستلی

کرج - شهرک صنعتی بهارستان چهارراه اول نبش گلستان یکم